MÖBLER / Bord / Bord 16937203
nr 1693 7203
Bord
1920-tal, NK, Ek. Diameter: 79 cm, höjd: 69 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:58:51
1.200 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
2.000 kr